DUK

Dažniausiai užduodami klausimai
Visa mūsų tiekiama produkcija atitinka įstatymuose numatytus saugumo ir kokybės reikalavimus ir turi visus prekiauti Europoje reikalingus sertifikatus.

Kviečiame su mūsų vadybininku susisiekti tiesiogiai arba pateiktais bendraisiais kontaktais,  
el. p. info@antfarma.eu, mob.: +370 646 716 83  arba pildyti užklausą/užklausos formą.

 

Susisiekus su vadybininku, detaliai papasakojus poreikius produkto kiekiui, logistikos sprendimui ir pan., pateikiame poreikius atitinkantį pasiūlymą su kaina.

Visada kviečiame kreiptis ir tiesiogiai teirautis dėl norimo produkto. Dažnu atveju galime pasiūlyti daugiau gaminių, nei spėjome įdėti į mūsų internetinę svetainę.

Naudojimo instrukcija savikontrolės testų linijai yra prieinama lietuvių, anglų, lenkų, latvių, estų ir vokiečių kalbomis. Papildomai suteikiame galimybę versti į kitas kalbas, tai suderiname individualios konsultacijos metu.

Klientams suteikiame galimybę atsiimti patiems užsakymus iš mūsų sandėlių Vilniuje arba kviečiame naudotis mūsų partnerių – kurjerinių tarnybų – paslaugomis. 

 Jei užsakymą pateikiate darbo dieną ir Jūsų norimų prekių turime sandėlyje, užsakymą išsiunčiame per 24 val. nuo užsakymo gavimo. Kitu atveju pristatymo grafiką suderiname individualiai.

Taip, mūsų asortimente yra testavimuisi namuose, t. y. savikontrolei, skirtų prekinio ženklo „Testera“ testų. Jie skirti nėštumui, vitamino D kiekiui ir kt. nustatyti. Šiuos testus galite rasti paspaudę šią nuorodą: linkas.

 

Produkcija įprastai galioja 24–36 mėnesius. Galiojimo terminas, priklausomai nuo produkto, yra skirtingas. Tačiau norime akcentuoti, kad dėl didelio užsakymų kiekio produkcija mūsų sandėlyje neužsilaiko. Tad klientai įprastai gauna vos kelių mėnesių gyvavimo produktus, kas užtikrinama maksimalią jų realizavimo galimybę.

Adresas

Panerių g. 64, 01360 Vilnius Lietuva

El. paštas

info@anfarma.eu

Tel. numeris

+370 646 716 83

Šiuo metu bendradarbiaujame su daugiau nei 100 klientų visoje Europoje. Dirbame tiek su judriniais asmenimis, tiek su valstybiniais projektais. Sertifikuota produkcija tiekiama nuo medicinos įstaigų iki verslo biurų.

 

Susisiekime

Copyright © 2022. Anfarma. Visos teisės saugomos. 

Į krepšelį