APIE MUS

Apie UAB „Antservis“

antfarma

Veiklą pradėjome 2015 metais. Per laiką įmonė sparčiai išaugo ir šiandien džiaugiamės sukaupę didelę patirtį prekybos medicinos priemonėmis rinkoje. Profesionalus, mokslo ir technologijų pažangos tendencijas stebintis kolektyvas jau pelnė didžiųjų gamintojų pasitikėjimą, tad džiaugiamės savo klientams galėdami pasiūlyti itin platų kokybiškų prekių asortimentą, puikius logistikos sprendimus bei lanksčias kainas. 

antfarma

Per pastaruosius keletą metų apyvartą padidinę daugiau nei šimtą kartų, tikime, kad ir toliau augsime, edukuosime rinką ir siūlysime naujoves, tuo pačiu įkūnysime aukščiausius paslaugų standartus.Šiuo metu bendradarbiaujame su daugiau nei 100 klientų visoje Europoje. Dirbame tiek su judriniais asmenimis, tiek su valstybiniais projektais. Sertifikuota produkcija tiekiama nuo medicinos įstaigų iki verslo biurų.

antfarma

Profesionali komanda konsultuoja, padeda išsirinkti lūkesčius atitinkančius produktus bei užtikrina greitą užsakymo logistiką. Valdome tris modernius sandėlius Lietuvoje, Vilniuje, turime didelį tinklą patikimų logistikos partnerių, tad klientams užsakymus pristatome sutartu laiku. Jei prekes turime vietoje, darbo dienomis užsakymus išsiunčiame per 24 valandas.

Patikimas ir etiškas partneris

Dirbame tik su patikrintais gamintojais, turime tvirtą finansinį pagrindą, todėl esame pajėgūs vykdyti visus savo pažadus ir įsipareigojimus. Laikomės vienodų kokybės standartų nepriklausomai nuo projekto vertės. Visa tai ir pagarba klientui, partneriui, darbuotojui mums leido augti bei užsitarnauti patikimo verslo partnerio reputaciją.

antfarma
Lankstus ir operatyvus darbas

Operatyviai valdome užklausas, nes nuolatinį dėmesį ir savalaikę komunikaciją klientams suteikia priskirtas vadybininkas. O greitą užsakymo pristatymą nuo sandėlio iki durų užtikrina efektyviai veikiantis partnerių tinklas bei per ilgametę patirtį sustyguota logistika.

antfarma
Rinkos inovacijos ir edukacija

Komanda nuolat ieško naujų produktų ir inovacijų, kurie padėtų kurti sveikesnę visuomenę, priartintų sveikatos priežiūros, infekcijų stebėjimo bei prevencijos sprendimus kasdienybėje. Todėl dažnai esame pirmi pasiūlydami rinkai naujus gaminius.

antfarma
Kokybė už prieinamą kainą

Galimybė prekes gauti tiesiai iš gamintojo klientams užtikrina geresnę nei rinkos kainą. Patikimas tiekėjas, kokybę įrodantys sertifikatai, patraukli pakuotės išvaizda, greitas pristatymas ir lanksti mokėjimų politika – privalumai, kuriuos klientai gauna renkantis mus. Turime paruošę ir visą reikalingą reklaminę medžiagą, tad prekybos pradžia nereikalauja papildomų investicijų.

antfarma
MŪSŲ PRODUKTŲ KATEGORIJOS

Inovatyvi produkcija tiesiai iš gamintojo

Sveikatos priežiūrai būtini tik aukštos kokybės ir pažangūs produktai, todėl itin atidžiai renkamės partnerius – medicinos prietaisų, asmeninės apsaugos ir profilaktinės stebėsenos priemonių gamintojus. Didžiuojamės partneryste su pasaulyje pirmaujančiais gamintojais, tokiais kaip SEJOY, JOYTECH, ALLTEST, MEDB. Tiekiame tik sertifikuotą (CE, CE0123, CE2797 ir kt., priklausomai nuo produkto) produkciją.

Scroll to Top